in

Pies znalazł w parku ogromną seks-zabawkę. Wcale nie miał zamiaru, oddać jej właścicielom

Grupa psów oszalała, gdy podczas jednego ze spacerów odkryła gigantyczne dildo.

Labrador imieniem Galaxy oszalał, gdy znalazł ogromną sex-zabawkę. Właściciel Glaxy i pięciu innych psów natknęli się na gumowe znalezisko podczas jednego ze spacerów. Ste Harrison, właściciel labradora-znalazcy, zabrał dildo do swojego klubu golfowego, gdzie obecnie wisi tam jako trofeum.

pies4

Natalie Ferguson (uczestniczka spaceru i właścicielka jednego z psów) powiedziała, że jeszcze nigdy z czymś takim się nie zetknęła i ma nadzieję, że ten kto tego używa jest pod opieką sił wyższych. Kobieta dodaje:

„Galaxy przybiegł do nas i modliłam się, żeby to nie było to, co myślę. Nie byłam w stanie wykrztusić słowa. Oczywiście pies nie miał pojęcia, co właściwie znalazł i biegał dookoła, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie. Codziennie tędy spacerujemy, psy były nieco pobudzone, przestraszyły się dwóch mężczyzn bawiących się dronem w parku, więc skręciliśmy w inną alejkę.”

pies2

pies3

Galaxy lubi ludzi, więc na początku nikt nie zwrócił uwagi na jego znalezisko, po chwili pojawiła się myśl
„O mój Boże, co on trzyma”

.

Natalie wspomina
„Nie byliśmy w stanie w to uwierzyć. Był taki dumny, że to znalazł. My tylko myśleliśmy o tym, że to niemożliwe i jak wielkie jest dildo, które znalazł”

.

Ami Harrison, żona Ste, wyrzuciła skarb Galaxego do kosza. Jednak jej mąż uznał to za doskonały żart i zabrał do klubu golfowego na pozyskiwanie funduszy z okazji dnia golfa.

Obecnie wielkie dildo można oglądać na wystawie w pubie The Wargrave Inn.

Twarze gwiazd wcale nie są tak doskonałe, jak nam się wydaje. Te zdjęcia Cię o tym przekonają

Skatował 4-miesięczną córkę. Gdy Oliwka trafiła do szpitala, lekarze wiedzieli, że jest źle