in

W tym uroczym domku możesz spać całkowicie za darmo. Z zewnątrz wygląda znacznie lepiej!

Przypominacie sobie swoje marzenia z dzieciństwa? Był na tej liście domek na drzewie? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Możesz mieć coś znacznie lepszego, co przeniesie Cię w magiczny świat i sprawi, że z uśmiechem spojrzysz w przeszłość. Co to takiego?

Uroczy domek, który przypomina trzy leśne sowy! W regionie Bordeaux w południowo-zachodniej Francji powstał projekt, w którym można spędzić noc… zupełnie za darmo! To inicjatywa, która ma zachęcić mieszkańców do wyjścia z domów i obcowania z naturą. Trzeba przyznać, że tak oryginalne podejście do tematu na pewno znajdzie ogromną rzeszę odbiorców i sprawi, że ludzie zaczną wychodzić ze swoich czterech ścian!

Sowia dziupla ma trzy kondygnacje, okrągłe białe łóżka i widok na jezioro. Całość została opracowana przez Zébra3, a projekt jest autorstwa Bruit de Frigo w ramach kampanii “Peri-Urban Shelters”. Jeśli planujesz podróż do Bordeaux w niedalekiej przyszłości, możesz zarezerwować bezpłatny pobyt w Les Guetteurs. Wszelkie informacje znajdują się pod tym
linkiem

.

Kto nie chciałby spędzić nocy w tak wyjątkowym miejscu? My jesteśmy oczarowani.

6 ćwiczeń z jogi, dzięki którym łatwo osiągniesz płaski brzuch. Całe ciało stanie się szczuplejsze!

Jeśli jesz zdrowo i regularnie ćwiczysz, a mimo to nie możesz schudnąć, to może być przyczyna