in

Kate rok temu podarowała Elżbiecie wyjątkowy prezent na święta. Sama królowa była pod wrażeniem

Kiedy Kate Middleton była zaręczona z księciem Williamem nie została zaproszona na królewskie święta, w przeciwieństwie do Meghan Markle. Odkąd jednak Kate została żoną księcia, tradycja nakazuje jej zasiąść do wigilijnego stołu wraz z królową i resztą dynastii.

Teraz więc każdego roku, księżna Cambridge ma niezły orzech do zgryzienia, a mianowicie świąteczny upominek dla królowej.

Rok temu Kate pragnęła podarować babci Elżbiecie coś wyjątkowego. Chciała, by prezent nie tylko zaimponował królowej, ale również, by sprawił jej odrobinę radości. Ale co podarować osobie, która tak naprawdę wszystko już ma?


closerweekly

Choć z początku Kate martwiła się czy jej plan wypali, w końcu postawiła wszystko na jedną kartę i zrealizowała swój plan.

Wbrew temu co możecie sądzić, obyło się bez kosztownych podarunków i wyrafinowanych rzeczy. Księżna Cambridge sama wykonała prezent dla królowej.


inquisitr

Kate przygotowała królowej dżem z dyni według przepisu swojej ukochanej babci! Królowa była nim zachwycona.

Choć wszystko mogło pójść źle, królowej Elżbiecie dyniowy smakołyk nie tylko smakował, ale znalazł swoje miejsce na świątecznym stole.


2014-09 Pompoenfair 2014 Kwekerij Roest (Vierpolders)

Prosty gest, a dzięki niemu Kate zaprezentowała się doskonale. Królowa była pod wrażeniem.

Tegoroczna poprzeczka dla Meghan jest naprawdę wysoka. Czekamy zatem na wiadomość, co obie panie przygotowały dla królowej na nadchodzące święta.

Artysta przyrządza niezwykłe rzeźby ludzi z popularnej żywności. Wow!

Ten uroczy chłopiec wzbudza dzisiaj wiele kontrowersji. Nie ma osoby, która by go nie znała