in

Oto, co mówi ulubiona pozycja seksualna o Twojej osobowości. Upodobania pokazują prawdziwą naturę

Często bardzo drobne rzeczy i nawyki mówią dużo o naszej osobowości. Na przykład, ktoś, kto obgryza paznokcie jest osobą nerwową. Kobieta, która nieustannie dotyka swoich włosów jest kokietką, a ten, kto mówi naprawdę głośno, chce być w centrum uwagi. Nasze wybory i preferencje również stanowią wiele o tym, kim jesteśmy. O cechach naszej osobowości wiele mówi również pozycja seksualna, którą najczęściej wybieramy.

Oto, co o Twoim charakterze mówi ulubiona pozycja seksualna:

1. Na misjonarza

To klasyczna i najwygodniejsza pozycja, zarówno dla partnera jak i partnerki. Kobiety, które wybierają tę pozycję pragną od mężczyzny emocjonalnego zaangażowania i czułości. Jeśli natomiast jesteś facetem i to Twoja ulubiona pozycja, najprawdopodobniej jesteś dominujący w życiu i lubisz kontrolować sytuację. Jeżeli oboje kochacie ten sposób ułożenia ciał podczas współżycia, zapewne nie macie problemu z komunikowaniem się między sobą.

2. Pozycja na pieska


pixabay.com

Niektórzy uważają, że wybór tej pozycji jest najbardziej instynktowny, bo przecież zwierzęta używają tego stylu także w swoich aktach seksualnych. Jeżeli lubisz pokazywać swoją zwierzęcą naturę to pozycja idealna dla Ciebie. W tym przypadku skupiasz się na przyjemności płynącej ze współżycia i swobodzie relacji, a to skrajnie różni się od emocjonalnego podejścia do stosunku w przypadku pozycji na misjonarza. Ludzie, którzy lubią styl “na pieska” nie szukają miłości, z reguły są bardziej otwarci i lubią eksperymentować.

3. Na stojąco

Ta pozycja daje obydwu partnerom wiele możliwości dotyczących miejsca, w którym dochodzi do zbliżenia, z tego powodu wybierają ją ludzie, którzy lubią przygody. Kierują się ideą życia na krawędzi i spontanicznością. Uwielbiają dreszczyk emocji. Osoby, które uwielbiają tę pozycję zazwyczaj nie są “leniwe” w łóżku lub w jakimkolwiek innym aspekcie ich życia.

4. Kobieta na górze

Kobieta, która lubi znajdować się na górze jest dominującą osobą i stara się mieć nad wszystkim kontrolę. W końcu to daje jej szansę na panowanie i zdobycie tego, czego chce. Mężczyźni, którzy wybierają tę pozycję są ugodowi i ważne jest dla nich zadowolenie swojej kobiety.

5. Pozycja 69


instagram.com

Ta pozycja jest przeznaczona dla tych, którzy mają szalone oblicze i nie boją się go pokazać. Zależy Ci także na szczęściu innych, bliskich Ci osób, dlatego z reguły dajesz im od siebie wszystko, co możesz. Jesteś pewny siebie i nie boisz się sięgać po to, czego pragniesz i potrzebujesz od życia. Co więcej, osoby, które lubią tę pozycję z łatwością podejmują wyzwania i starają się im sprostać.

6. Nożyce

Nożyce nie są najprostszą pozycją seksualną, więc ci, którzy ją lubią są zazwyczaj otwarci i odważni. Nie odwracają się od próbowania zupełnie nowych rzeczy i znajdują wiele sposobów, aby dotrzeć do celu i odnieść sukces.

7. Na łyżeczkę

Ta pozycja przynosi obydwu partnerom zarówno intymność, jak i komfort, ale także większa przyjemność. Takie ułożenie ciał jest idealne dla tych, którzy są namiętni i chcą zadowolić drugą osobę w łóżku oraz w życiu. Wybierają ją często osoby, które cenią sobie sprawdzoną wiedzę i lubią pozostawać w strefie komfortu.

Pyszne pączki bez smażenia

10 perwersyjnych wyznań anonimowych osób. Życie erotyczne co niektórych jest naprawdę bujne