in

Ta 12-latka była brutalnie bita przez obcych mężczyzn. Wtedy za jej plecami pojawiły się 3 lwy

Kobiety w Etiopii nie mają takich samych praw, jak panie w innych zakątkach świata. Często muszą dorastać w niebezpiecznym otoczeniu, które niezbyt dba o komfort płci pięknej. Młode dziewczyny często są porywane i zmuszane do małżeństwa. Statystyki są porażające: prawie 70% związków małżeńskich zostało zawartych bez zgody panny młodej…

Dlatego też historia tej 12-letniej dziewczynki tak bardzo nas dotknęła… Nastolatka została porwana przez 7 mężczyzn. Najbliższa rodzina nie miała żadnych informacji na temat tego, gdzie przebywa ich córka.

Niestety nikt nie spodziewał się, przez co przechodzi 12-latka…

trzy-waleczne-lwy-1

Była bita i maltretowana, a wszystko po to, aby zmusić ją do zawarcia związku małżeńskiego. Oprawcy liczyli, że zadawanie bólu będzie najlepszą metodą na uzyskanie pozytywnej odpowiedzi. Nie spodziewali się, że ta historia będzie mieć inne zakończenie.

trzy-waleczne-lwy-2

Nagle pojawiły się trzy lwy, które zwabił płacz dziewczynki. Zwierzęta na pewno myślały, że dzieje się krzywda małym lwiątkom, dlatego tak szybko zareagowały.

Gdy zorientowały się, że to nie lwiątko, a dziecko, wcale nie uciekły, a zdecydowały się nastraszyć spanikowanych mężczyzn. Dzięki temu dziewczynka została uwolniona.

trzy-waleczne-lwy-3

Zwierzęta szybko wróciły do 12-latki. Położyły się obok i pilnowały, aby nic złego już się jej nie stało.

Sierżant Wondimu Wendaju, miejscowy policjant, powiedział, że nigdy czegoś takiego nie widział. Niestety dziewczynka była w złym stanie i trafiła do szpitala.

Na szczęście trzej bohaterowie pojawili się w odpowiednim momencie, ponieważ nastolatka nie została zgwałcona. Dziś czuje się już dobrze i jest ze swoją rodziną.

trzy-waleczne-lwy-4

Imponująca historia, pokazująca po raz kolejny, że ludzie nie powinni obawiać się dzikich zwierząt, a drugiego człowieka…

7 niebezpiecznych dań, których spożycie w niektórych przypadkach grozi nawet śmiercią

11 trików, które ułatwią i przyspieszą sprzątanie. Szkoda, że tak mało osób o nich wie.