in

Dwa uratowane psy wspierają się nawzajem i są dla siebie największą ostoją. Ich wspólny widok jest wzruszający…

Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta mają w sobie wiele uczuć i empatii. Czasami my, ludzie, powinniśmy brać z nich przykład. Już za chwilę poznasz historię dwóch wspaniałych psów, które idealnie potwierdzają to stwierdzenie.

Simon i Sammie to dwa psiaki, które w podobnym czasie zostały uratowane. Obydwa czworonogi nie miały szczęśliwej przeszłości i wiele przeszły. Dzięki temu doskonale się rozumiały. Kiedy zobaczysz, jak jeden piesek wspiera i pociesza drugiego, będziesz wzruszony…

 

Simon to roczny piesek, który został uratowany. Sammie natomiast, to czworonóg o podobnej historii, ale został uratowany tydzień później. Dzięki temu psy doskonale się rozumiały. Na zdjęciu poniżej zobaczysz Simona wspierającego Sammiego w czasie operacji.

simon-sammie-1

Mimo że Sammie ma tylko 4 miesiące, doświadczył już wiele zła w swoim życiu. Został potrącony przez samochód, pomalowany sprayem i postrzelony.

simon-sammie-2

Na szczęście, obydwa psiaki są teraz bezpieczne i w końcu mogą czuć się komfortowo. Oprócz dobrych warunków, mają siebie i wzajemnie się wspierają.

simon-sammie-3

Wszystko to dzięki organizacji “Rescue Dogs”, która zapewniła psom odpowiednie leczenie oraz opiekę.

simon-sammie-4

Sammie i Simon przeszli już operacje. Niestety weterynarze podejrzewają, że Sammie może stracić łapkę, w którą został postrzelony.

simon-sammie-5

Te psiaki chyba już zawsze pozostaną najlepszymi przyjaciółmi. Przeżywają podobne sytuacje i potrzebują siebie nawzajem, aby wyzdrowieć. Każdy z nich jest dla drugiego osobistym aniołem stróżem. Kiedy wyzdrowieją, będą gotowe do adopcji.

Znaleźli pudełko z napisem "Zastrzel mnie". Nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli co jest w środku!

Zdjęciami pupili zwojowali internet! To dzięki nim ludzie zaczęli udostępniać wzruszające fotografie