in

Kobieta zrywa z chłopakiem i znajduje idealny zamiennik. Teraz znów cieszy się życiem!

Miłość może całkowicie odmienić nasze życie i jednocześnie totalnie nas zaskoczyć. Niestety nie zawsze jest szczęśliwa i czasami najlepszym rozwiązaniem jest rozstanie.

Nie oznacza to jednak, że zakończenie tego rozdziału życia jest łatwe i bezbolesne. Przekonała się o tym Rylee Rae, która po rozstaniu z chłopakiem, bardzo cierpiała. W jej sercu powstała ogromna pustka. Wydawało się, że nikt, ani nic, nie mogło jej zapełnić…

Na szczęście kobieta odnalazła spokój i radość życia. Skutecznym lekarstwem na złamane serce okazała się nowa miłość do uroczego kociaka, który wabi się Dolores.

Po rozstaniu, były chłopak Rylee zabrał ze sobą ich wspólne koty. Kobieta nie mogła pogodzić się z tą stratą i zaczęła szukać nowego pupila. Nie miała wówczas pojęcia, że pozna Dolores, która na zawsze odmieni jej życie.

“Szukałam bezwłosych kotów. Kocham je odkąd byłam dzieckiem i przygotowywałam się do adopcji od miesięcy.” – wyjaśnia Dodo kobieta.

Przeszukując strony adopcyjne, kobieta trafiła na pewne ogłoszenie. Urocza kotka z pięknymi oczami od razu skradła jej serce! I choć Rylee czekała kilkugodzinna podróż po nową przyjaciółkę, nie był to żaden problem.

Jak się okazało, Dolores mieszkała w domu, gdzie przebywało wiele kotów. Kotka była zastraszana i nie potrafiła dogadać się z innymi futrzakami, dlatego potrzebowała nowego domu.

“To ogłoszenie było w sieci od 20 minut. Zgłosiłam się, pisząc: “Proszę, pozwólcie mi kochać ją bezwarunkowo do końca jej dni.” Odpisano mi: “Oczywiście” – wspomina Rylee.

Kobieta udała się do Niagara Falls, aby odebrać swojego pupila. Kiedy zobaczyła Dolares od razu zakochała się w jej nieziemskich oczach.

“To było przeznaczenie. Jesteśmy bratnimi duszami” – wyjaśnia.

I choć Dolores nie ma futra, generuje ogromne ciepło i stanowi dla kobiety źródło pocieszenia.

“Kiedy kładzie się na mnie, jest jest jak termofor. W nocy śpi ze mną pod kołdrą.” – relacjonuje bohaterka wpisu.

Pomimo, że jest tak “gorącym” kotem, to może odczuwać chłód, ze względu na brak futra.

“Jestem trochę zaniepokojona tym co będzie zimą, ale moja mama jest mistrzynią robienia na drutach i na pewno zrobi dla niej ciepły sweterek” – zapewnia Rylee.

Poza tym mają siebie i razem pokonają wszystkie przeszkody!

Dzięki nowej przyjaciółce, Rylee znów jest szczęśliwa. Zaś Dolares znalazła kochający i ciepły dom, w którym czuje się bezpieczna.

Jeśli kochasz zwierzaki równie mocno jak my, koniecznie udostępnij ten wpis dalej!

Kobieta wraz z córką wybrała się w podróż po Azji, która kosztowała mniej niż utrzymanie w domu

11 legendarnych aktorek, które swoim urokiem przyćmiłyby dzisiejsze piękności. Nadal je uwielbiamy!