in

14 pomysłowych prezentów, które z pewnością zbliżą Cię do Twojej drugiej połówki

Myślisz o prezencie dla swojej drugiej połówki, a kompletnie nie masz pojęcia na co się zdecydować? Oto 17 wspaniałych pomysłów, które idealnie nadadzą się dla Twojej żony lub długoletniej partnerki, a co najważniejsze, dzięki tym rozwiązaniom Wasze relacje z pewnością ulegną poprawie.

Jeśli chcesz spędzić chwile razem, ten wynalazek z pewnością Ci w tym pomoże.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś wspólnej kąpieli w wannie, wiesz jak trudno jest się zmieścić w małej wannie. Zainwestuj w rozwiązanie, które pozwoli Ci pomieścić dwie osoby, a jednocześnie pozwoli Wam na wspólny odpoczynek – najlepiej żebyście nie musieli dotykać się ciałami.

Miałeś taką sytuację, że chciałeś się przytulić do swojej ukochanej, ale nie miałeś takiej możliwości? Te koszulki wysyłają uścisk do ukochanej osoby za pomocą specjalnej technologii.

Ten parasol obejmie Was obojga. Mało tego, będziecie mogli trzymać go razem jednocześnie.

Odpoczynek i czytanie książek jest o wiele przyjemniejsze, gdy masz z kim dzielić te dwie rzeczy. Bujane krzesło dla pary sprawdzi się w tym przypadku idealnie!

Dla wszystkich miłośników bajek! Ten piękny kwiat to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim oddanie hołdu dla wspaniałej i pięknej historii.

Uroczy prezent dla pary, które uwielbiają trzymać się za ręce podczas mroźnej zimy.

Nie jestem pewny, czy to rozwiązanie jest wygodne, ale na pewno intymne

Wynaleziony materac został specjalnie zaprojektowany dla par. Od teraz parner będzie mógł leżeć wygodnie przytulając w tym czasie wybrankę swojego serca.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której musisz wstać wcześniej, ale druga osoba chciałaby pospać dłużej? Oto budzik, który można ustawić na różne czasy. Po prostu włóż pierścień na palec i śpij spokojnie aż zacznie wibrować!

Magia w czystej postaci tylko tu. Musisz to zobaczyć!

Córka zmarłej Anny Przybylskiej zmieniła się nie do poznania. Tak wygląda dziś Oliwia Bieniuk.