in

4 bohaterów z serii "Harry Potter". Nie uwierzysz, jak zmienili się od czasu pierwszej produkcji

Pierwszy film o Harrym Potterze pojawił się w kinach 15 lat temu, w 2001 roku. Po spektakularnym sukcesie odtwórcy głównych ról stali się rozpoznawani na całym świecie. Media śledzą ich kolejne produkcje i życie prywatne razem z fanami. Lecz nie zapominajmy o innych aktorach, którzy zagrali w serii o Harrym Potterze. Więc co robi reszta obsady legendarnego Harrego Pottera?

Matthew David Lewis

Najlepiej znany z roli Nevilla Longbottoma. W pierwszym filmie miał zaledwie 12 lat. Obecnie 27-letni aktor pojawił się w wielu innych produkcjach. Kto by pomyślał, że tak się zmieni?!

harry potter  (2)

Tom Felton

Toma Feltona pamiętamy z roli nikczemnego Draco Malfoya. Choć swoje pierwsze kroki na scenie stawiał przed filmową adaptacją Harrego Pottera, jednak prawdziwą sławę zyskał właśnie dzięki temu. Dzis 28-letniego aktora możemy oglądać w serialu „Flash”, którego premiera trzeciego sezonu odbędzie się pod koniec tego roku.

harry potter  (3)

Evanna Lynch

Odtwórczyni roli Luny Lovegood. Evanna ma dziś 24-lata tworzy modne akcesoria, książki audio i pozuje dla magazynów.

harry potter  (4)

Bonnie Wright

Znana z roli Ginny Wesley, Bonnie właśnie ukończyła magistra wydziału komunikacji na Londyńskim Uniwersytecie. Oprócz wcielania się w filmowe role, 25-latka również pracowała jako reżyser przy kilku produkcjach.

harry potter  (5)

Żywa żaba z nadzieją i smutkiem patrzy prosto w oczy kobiecie, która zamierza zjeść ją żywcem

Znalazł nieprzytomnego szczeniaka na poboczu drogi. Wystarczył jeden telefon, aby uratować mu życie