in

10 sygnałów ostrzegawczych, które mogą świadczyć o tym, że partner Cię zdradza. Lepiej bądź czujny

Zdrada to coś najgorszego, co może spotkać osobę będącą w związku. Niestety, zdarza się ona coraz częściej. Jeżeli chcecie w porę zareagować lub po prostu nie być oszukiwani, dowiedzcie się, jakie mogą być jej sygnały.

To, co za chwilę przeczytacie, nie musi jednak oznaczać, że partner na pewno Was zdradza. Być może po prostu nie jest do końca gotowy na poważny związek albo ma trudniejszy okres w życiu i nie chce martwić ukochanej osoby.
Dowiecie się tego tylko dzięki szczerej rozmowie.

#1

Nie na każdy temat można porozmawiać o dowolnej porze. Jeśli jednak Twój partner nie chce rozmawiać na tak ważny temat, jak wspólne mieszkanie, w żadnym momencie, nawet wtedy gdy naprawdę macie na to czas, to coś musi być nie tak.

#2

Jeśli partner nie jest gotowy na to, aby przedstawić Cię swojej rodzinie lub znajomym i bardzo tego unika, to być może nie jest w ogóle gotowy na związek. A może po prostu ma coś do ukrycia?

#3

Kochający się partnerzy chcą rozmawiać o wspólnych planach na przyszłość. Jeśli Twoja druga połowa z czasem przestała snuć z Tobą plany, zastanów się, jaka może być tego przyczyna.

#4

Ludzie potrzebują miłości i okazywania jej. Dlatego jeśli robisz to, a Twój partner jest tym zirytowany lub sprawia wrażenie niezadowolonego, warto dowiedzieć się, jaka jest tego prawdziwa przyczyna…

#5

Życie intymne jest bardzo ważną sferą dla harmonijnego związku. Jeśli na początku jest dużo namiętności pomiędzy partnerami, z czasem się odrobinę osłabić. Jednak jej całkowity brak jest bardzo niepokojącym sygnałem.

#6

Zazdrość, jeśli jest odpowiednio dawkowana, działa na związek budująco. Jednak jeśli partner robi Ci sceny zazdrości z byle powodu, być może sam ma coś na sumieniu i stara się “wybielić”.

#7

Jeśli partner daje Ci zbyt wiele prezentów, bez okazji to niekoniecznie dobry znak. Być może chce Ci podświadomie zrekompensować swoje przewinienia lub po prostu uśpić Twoją czujność?

#8

W naszym życiu może wystąpić wiele trudnych sytuacji. Wszyscy jesteśmy narażeni na stres. Dlatego każdy może mieć trudniejszy okres i mieć wahania nastrojów lub szybko wpadać w gniew. Jeśli jednak zdarza się to zbyt często, może partner po prostu szuka pretekstu do tego, aby zakończyć związek…

#9

To oczywiste, że znaczna większość ludzi nie lubi, kiedy dotyka się ich rzeczy osobistych. Jednak jeżeli Twoja druga połowa reaguje natychmiast, gdy tylko weźmiesz do ręki jej telefon, nawet przypadkowo, to coś musi być na rzeczy…

#10

Czasami ludzie, którzy mówią, że pracują do późna, naprawdę tak robią. Niestety, zdarza się też szukają pretekstu do spotkania z kochankiem lub kochanką albo po prostu starają się zamaskować niechęć do zobaczenia swojego partnera. Warto spróbować porozmawiać, zwłaszcza, że kiedyś ukochana osoba szukała jakiegokolwiek sposobu, aby tylko wyrwać się do nas…

Pyszne taquitos z kurczakiem, jalapeño, jogurtem naturalnym, kolendrą, awokado i parmezanem

8 zwyczajnych rzeczy, które w genialny sposób ulepszono. Tego właśnie nam było trzeba!